TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

Stránka 2 z 22

Výsledky Béčka a mládeže

 Doudleby B – Dobré   6 : 5  ( 5 : 1) Sestavy: Doudleby „B“:  Pastva –   Dudek, Luňáček,  Vidlička, Matoušek, Fogl,  Martínek, Pazderník, Voborník, Píro, Flekr, Reshetov, Novotný, Zahradník, Flekr Samuel, Švandrlík Dobré:  Pohl – Pašta, Hovorka, Švorc, Dostál Jan,… Pokračovat ve čtení →

SK Solnice  B –  TJ Velešov Doudleby A   1 : 3 ( 0 : 0)

Sestavy: Solnice B: Štěpán – Barták ( 85´Novák), Staporek (46´Hlavsa), Prokop, Nosek, Doucek, Schod, Pavlů, Drašnar ( 65´Kubec), Kos, Židík Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Hudousek,  Pazderník , Chaloupka , Nosek ( 55´Luňáček Patrik), Reshetov ( 75´ Fogl) , Kopsa,… Pokračovat ve čtení →

Program na tento týden

Naše A- mužstvo hraje ve 📅 středu 14.9. od 16:30 hod. semifinále okresního poháru v Dobrušce s místním B- týmem. V 📅 neděli 18.9. od 16:30 hraje v Solnici mistrovské utkání s místním B- týmem. Naše B- mužstvo přivítá na domácím hřišti v 📅 sobotu 17.9…. Pokračovat ve čtení →

Mladší dorost:   FK Orlicko – Rychnov/Doudleby    14  :  0  ( 10 : 0)

Sestavy: Rychnov/Doudleby :  Kubíček – Wójs, Suchánek, Novotný ( 63´Licek) , Walter (63´Zahradník Marek), Flekr,  Leimer , Zahradník Robin, Dvořák, Ulrich (63´Sala), Sedláček Orlicko: Svatoš – Aubus, Borovička, Horálek, Mucha, Schauer, Zachař, Basnik, Žďárský, Honzik, Kapoun Utkání se odehrálo v… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Žďár –  Doudleby B   3 : 0  ( 1 : 0) Sestavy: Žďár: Šrajbr – Hlaváč, Rydrych, Cabalka, Berounský, Beneš, Husák, Kafka, Vencl, Vanický, Nedomanský, Koucký, Daněk, Procházka Doudleby „B“:  Pastva – Matyáš, Nehyba,  Cvaniga, Dudek, Luňáček, Chaloupka, Holub, Vidlička,… Pokračovat ve čtení →

TJ Velešov Doudleby A – Albrechtice   0 : 2 ( 0 : 0)

Sestavy: Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Hudousek,  Pazderník , Chaloupka (86´Roleček) , Nosek, Reshetov ( 67´Luňáček Patrik) , Kopsa, Šrámek, Chudý, Cvaniga( 67´Píro) Albrechtice:  Králík – Sychra, Zeman, Slanina, Barták, Řehák, Jaroš (63´Blecha), Jarkovský, Velíšek ( 83 Kyral), Hořínek, Kolář… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Doudleby B   – Voděrady  3 : 4  ( 0 : 2) Sestavy:  Doudleby „B“:  Pastva – Nehyba, Roleček,  Švandrlík, Matyáš, Cvaniga, Dudek, Luňáček, Chaloupka, Pazderník, Nosek, Teplý, Flekr, Martínek Voděrady: Zelinka – Holoubek, Střihavka, Brich Ondřej, Pledno, Kovaříček, Falta, Toman,… Pokračovat ve čtení →

SK Týniště B  –  TJ Velešov Doudleby A   2 : 3 ( 0 : 3)

Sestavy: Týniště B :  Ruml – Šreibr Vojtěch ( 76´Zítko), Nedomanský, Šreibr Libor ( 64´Kožant), Kouba, Jaroměřský  ( 46´Janda), Šotola Adam, Šotola Matěj, Beneš, Malý Roštejnský, Beneš, Doudleby:   Žítek –  Mazura, Luňáček Josef , Hudousek ,   Pazderník (81´Roleček),  Chaloupka ,… Pokračovat ve čtení →

Mladší dorost:    Rychnov/Doudleby – Svitavy    0  :  2  ( 0 : 1)

Sestavy: Rychnov/Doudleby :  Kubíček – Wójs, Suchánek, Novotný, Walter (63´Zahradník Marek), Flekr, Rauch, Leimer (46´Zahradník Robin), Dvořák, Ulrich, Sedláček Svitavy: Leitner – Strýček, Dvořák, Urban, Bednář, Jonáš, Sehnal, Janko, Flídr (46´Havlát), Popilka, Stodola, Do tohoto utkání jsme vstoupili mnohem zodpovědněji,… Pokračovat ve čtení →

Mladší dorost:    Rychnov/Doudleby –  Choceň    3  :  7  ( 0 : 6)

Mladší dorost:    Rychnov/Doudleby –  Choceň    3  :  7  ( 0 : 6) Sestavy: Rychnov/Doudleby :  Kubíček – Wójs, Mihulka ( 75´Burián), Novotný,Sala ( 46´Grulich), Zahradník Marek ( 46´Zahradník Robin), Leimer, Flekr, Dvořák ( 66´Walter), Sedláček  ( 46´Ulrich), Suchánek Choceň:  Millich… Pokračovat ve čtení →

« Starší příspěvky Novější příspěvky »

© 2022 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí — Běží na WordPress

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑