Rubrika Muži B

Program na tento týden.

A mužstvo se  utká v sobotu  9. 4.  od 16:00 hodin na domácím hřišti s Lokomotivou Borohrádek. V neděli 10.4. od 16: 00  hodin naše B mužstvo také na domácím hřišti přivítá tým FO Křovice. V sobotu 9.4. od 9:00 hodin  začíná i soutěž… Pokračovat ve čtení →

Pozvánka na domácí zápasy A+B

Výsledky 11.kola

                     TJ Velešov Doudleby : SK Přepychy    3 : 1 ( 2 : 1) Sestavy: Doudleby:   Žítek ( 62´Pastva)– Cvaniga, Vidlička ,  Luňáček Josef, Šrámek , Hudousek ( 46´Reshetov), Fogl ( 62´Polnický Jan) , Mazura, Polnický Vít, Kopsa, Chaloupka Přepychy:… Pokračovat ve čtení →

10.kolo – výsledky A a B

SK Albrechtice  –  TJ Velešov  Doudleby A  2 : 2  p.k. 3 : 5 Sestavy: Albrechtice: Králík Michal – Sychra, Jaroš, Bartoš Lukáš, Bartoš Petr, Velíšek Luděk, Zeman, Martchinovich (46´Králík Filip) , Chmelík ( 46´Blecha), Ungrád ( 46´Kyral), Velíšek Ondřej… Pokračovat ve čtení →

9.kolo – výsledky A a B

                         TJ Velešov Doudleby A  – Kostelec B  1 : 1 ( 0 : 1) p.k. 2 : 4 Sestavy: Doudleby:   Pastva – Cvaniga, Pazderník, Polnický Vít, Polnický Jan ( 56´Nehyba),  Luňáček Josef, Šrámek , Vidlička, Hudousek, Fogl ( 56´Reshetov),… Pokračovat ve čtení →

8.kolo – Výsledky A a B

FK Deštné  –  TJ Velešov Doudleby A  4 : 2 ( 3 : 1) Sestavy: Deštné: Sýkora – Levý, Práza, Rýdl ( 70´Brož), Tuček, Vacek, Kubíček ( 70´Hofman), Macháček, Vávra, Kárník, Koza Doudleby:   Pastva – Teplý Michal,Luňáček Josef, Chaloupka Jakub,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky A a B – 7.kolo

TJ Velešov Doudleby A – Rychnov B   1 : 3 ( 0 : 1) Sestavy: Doudleby:   Žítek– Cvaniga, Luňáček Josef, Chaloupka, Šrámek,  Žák Marián, Kopsa  ( 46´Teplý Antonín), Pazderník,   Vidlička,, Fogl ( 75´Hudousek), Nehybaa Rychnov B:  Jelen – Brůžek (… Pokračovat ve čtení →

Výsledky 6.kola A a B

Sokol Zdelov – TJ Velešov Doudleby A  7 : 1 ( 4 : 1)  Sestavy: Zdelov:  Beránek – Kubový, Korecki, Novotný ( 84´Přibyl), Neubecker  (79´Forche), Weisser, Novák, Cvejn Daniel, Lipenský ( 71´Vašátko), Maňas, Cvejn Jiří Doudleby:Žítek– Cvaniga, Luňáček Josef, Chaloupka,… Pokračovat ve čtení →

Týniště B – Doudleby B 4 : 1 ( 3 : 0)

Sestavy:  Týniště:  Žeňka – Maleček, Nedomanský, Brandejs Tomáš, , Horák ( 67´Špaček), Kouba, Janda, Brandejs Daniel ( 71´Rektor), Marha (46´Beneš), Kohout (46´Bohuslav), Zítko            ( 61´Berounský) Doudleby „B“:  Voborník – Matyáš, Kudláček, Žák Marian, Žák Martin ( 61´Teplý Antonín), Nehyba (… Pokračovat ve čtení →

Aktuální výsledky k 22.8.2021

Lokomotiva Borohrádek  –  TJ Velešov Doudleby  A  4 : 2 ( 4 : 1) Sestavy: Borohrádek:  Lifka – Bílek ( 75´Moravec), Čermák ( 77´Bártl), Václavek, Brito       Santos (46´Fuchsa), Malichenko, Matějus, Brendl (46´Ševčík), Kněžour, David,  Janeček (63´Uhnavý)    Doudleby:  Žítek – Cvaniga(… Pokračovat ve čtení →

« Starší příspěvky Novější příspěvky »

© 2022 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí — Běží na WordPress

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑