Rubrika Muži B

Výsledky Béčka a mládeže

 Doudleby B –  Křovice    2 : 1  ( 0 : 1) Sestavy: Doudleby „B“:  Žítek  –   Dudek, Luňáček Patrik,  Kudláček, Polnický Vít, Roleček, Nosek , Matyáš, Teplý, Novotný, Fogl,  Pazderník,  Flekr Jakub, Voborník, Chaloupka Křovice:  Děkan – Czub, Malý, Bohuňovský,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

 Petrovice – Doudleby B    5 : 2  ( 3 : 0) Sestavy: Petrovice:  Hříbal –  Franc, Janko, Pacholík, Maršík, Krejcar Jakub, Krejcar Tomáš, Křížek, Voltr, Baťha, Jánský, Mihulka, Doudleby „B“:  Pastva –   Dudek, Luňáček Patrik, Nehyba, Kudláček, Polnický Vít, Cvaniga,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

 Doudleby B – Dobré   6 : 5  ( 5 : 1) Sestavy: Doudleby „B“:  Pastva –   Dudek, Luňáček,  Vidlička, Matoušek, Fogl,  Martínek, Pazderník, Voborník, Píro, Flekr, Reshetov, Novotný, Zahradník, Flekr Samuel, Švandrlík Dobré:  Pohl – Pašta, Hovorka, Švorc, Dostál Jan,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Žďár –  Doudleby B   3 : 0  ( 1 : 0) Sestavy: Žďár: Šrajbr – Hlaváč, Rydrych, Cabalka, Berounský, Beneš, Husák, Kafka, Vencl, Vanický, Nedomanský, Koucký, Daněk, Procházka Doudleby „B“:  Pastva – Matyáš, Nehyba,  Cvaniga, Dudek, Luňáček, Chaloupka, Holub, Vidlička,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Doudleby B   – Voděrady  3 : 4  ( 0 : 2) Sestavy:  Doudleby „B“:  Pastva – Nehyba, Roleček,  Švandrlík, Matyáš, Cvaniga, Dudek, Luňáček, Chaloupka, Pazderník, Nosek, Teplý, Flekr, Martínek Voděrady: Zelinka – Holoubek, Střihavka, Brich Ondřej, Pledno, Kovaříček, Falta, Toman,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Přepychy A  –   Doudleby B  7 : 1 ( 5 : 1) Sestavy:  Přepychy A:  Šrámek Milan – Krejčí, Michl, Šrámek Denis, Lukášek, Týfa, Petera, Rejzek, Lukeš, Tomín, Lemfeld , Ulich Doudleby „B“:  Pastva – Nehyba, Roleček, Matoušek, Šcandrlík, Matyáš,… Pokračovat ve čtení →

Pozvánka na zápasy

Jako každý rok začínají v srpnu fotbalové soutěže. Áčko začíná zápasem venku v neděli 14.8. od 17:00 venku s SK Dobruška. První domácí zápas odehraje o týden později 21.8. od 17:00 s AFK Častolovice A. Béčko začíná svoji soutěž zápasem… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Baník Vamberk B –  Doudleby B     3 : 0 ( 1 : 0) Sestavy: Vamberk B: Cit – Malý, Halamka, Potužník ( 56´Olšavský), Hlaváč, Svrbík ( 46´Žák), Žampach ( 46´Jansa), Handl, Držmíšek, Bek, Dostál Doudleby B:  Pastva – Matyáš, Roleček, … Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Doudleby B – Sokol Křivice     2 : 1 ( 1 : 0) Sestavy: Doudleby B:  Pastva – Matyáš, Roleček,  Flekr, Voborník, Teplý, Daněk, Pazderník, Reshetov ( 70´Švandrlík), Nehyba, Matoušek( 34´Polnický Vít) Křivice: Kučera – Hladík, Štěpán, Kulička, Jícha, Sršeň, Grundl,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Běčka a mládeže

Sokol Žďár  Doudleby B     6 : 0 nedohráno Sestavy: Žďár:  Šrajbr – Hlaváč, Rydrych, Cabalka, Berounský, Husák, Lochman, Kafka, Beneš, Winkler,Kolář Doudleby B:  Pastva – Matyáš, Roleček,  Flekr, Voborník, Teplý, Daněk, Lipovský, Čejpa Rozhodčí:  Jindáček – Šrajbr, Novák Starší žáci… Pokračovat ve čtení →

« Starší příspěvky

© 2022 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí — Běží na WordPress

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑