Rubrika Muži A

Kostelecká Lhota  –  TJ Velešov Doudleby A     1 : 5 ( 1 : 3)

Sestavy: Kostelecká Lhota: Adamčiak (20´Jireš) – Rešl, Briessel, Faltys, Filip, Rajchrt, Plocek, Kubíček, Jošt, Tichý ( 39´Hejčl), Štěpán Doudleby:  Žítek – Polnický,  Hudousek,  Pazderník , Chaloupka , Reshetov ( 70´Píro), Kopsa(51´Luňáček Josef),   Šrámek ( 81´Roleček), Chudý, Mazura, Nosek ( 70´Cvaniga)… Pokračovat ve čtení →

 TJ Velešov Doudleby A – Borohrádek     2 : 1 ( 1 : 1)

Sestavy: Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Hudousek,  Pazderník , Chaloupka , Luňáček Patrik (46´Fogl, Reshetov ( 46´Nosek) , Kopsa,  Cvaniga (46´Šrámek), Chudý, Mazura Borohrádek:  Lifka – Moravec, Malichenko, Kněžour, Václavek, Janeček, Grulich, Sazima Tomáš, Sazima Marek, Ševčík (68´Fuchsa), David (… Pokračovat ve čtení →

SK Solnice  B –  TJ Velešov Doudleby A   1 : 3 ( 0 : 0)

Sestavy: Solnice B: Štěpán – Barták ( 85´Novák), Staporek (46´Hlavsa), Prokop, Nosek, Doucek, Schod, Pavlů, Drašnar ( 65´Kubec), Kos, Židík Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Hudousek,  Pazderník , Chaloupka , Nosek ( 55´Luňáček Patrik), Reshetov ( 75´ Fogl) , Kopsa,… Pokračovat ve čtení →

TJ Velešov Doudleby A – Albrechtice   0 : 2 ( 0 : 0)

Sestavy: Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Hudousek,  Pazderník , Chaloupka (86´Roleček) , Nosek, Reshetov ( 67´Luňáček Patrik) , Kopsa, Šrámek, Chudý, Cvaniga( 67´Píro) Albrechtice:  Králík – Sychra, Zeman, Slanina, Barták, Řehák, Jaroš (63´Blecha), Jarkovský, Velíšek ( 83 Kyral), Hořínek, Kolář… Pokračovat ve čtení →

SK Týniště B  –  TJ Velešov Doudleby A   2 : 3 ( 0 : 3)

Sestavy: Týniště B :  Ruml – Šreibr Vojtěch ( 76´Zítko), Nedomanský, Šreibr Libor ( 64´Kožant), Kouba, Jaroměřský  ( 46´Janda), Šotola Adam, Šotola Matěj, Beneš, Malý Roštejnský, Beneš, Doudleby:   Žítek –  Mazura, Luňáček Josef , Hudousek ,   Pazderník (81´Roleček),  Chaloupka ,… Pokračovat ve čtení →

TJ Velešov Doudleby A – FC Rychnov B       1 : 7 ( 0 : 3)

Sestavy: Doudleby:   Žítek –  Mazura, Luňáček Josef , Hudousek ( 69´Cvaniga),   Pazderník (81´Roleček),  Chaloupka ( 86´Nehyba), Píro ( 46´Luňáček Patrik), Reshetov, Nosek, Kopsa, Šrámek Rychnov: Tobiška – Effenberger, Procházka, Hanyk Martin ( 73´Petruščák), Hanyk David, Dapecí, Zemánek, Mňuk, Zimmer, Jedlinský … Pokračovat ve čtení →

Pozvánka na zápasy

Jako každý rok začínají v srpnu fotbalové soutěže. Áčko začíná zápasem venku v neděli 14.8. od 17:00 venku s SK Dobruška. První domácí zápas odehraje o týden později 21.8. od 17:00 s AFK Častolovice A. Béčko začíná svoji soutěž zápasem… Pokračovat ve čtení →

TJ Velešov Doudleby  A – Sokol Lukavice    4 : 0 ( 2 : 0)

Sestavy: Doudleby:  Žítek ( 70´Pastva) – Luňáček Josef, Chaloupka, Kopsa,  Polnický Vít,Hudousek, Reshetov (79´Kudláček), Šrámek ( 79´Cvaniga), Pazderník , Mazura, Chudý ( 46´Fogl) Lukavice: Vaněček – Janoušek, Polívka, Herman, Nosek, Hanuš, Borges, Bican, Trejtnar, Kinzel ( 80´Chmelař), Pešek  Rozhodčí:    Bogdan… Pokračovat ve čtení →

24.kolo – SK Přepychy  –  TJ Velešov Doudleby  A    2 : 1 ( 1 : 1)

 Sestavy: Přepychy :  Beránek – Michl, Černý, Žid, Eimann ( 51´Růžička), Rajchrt ( 46´Sedlák), Tomín, Šotola, Rathouský, Junek, Jech (82´Lukášek) Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Chaloupka, Kopsa,  Polnický Vít,Hudousek, Reshetov ( 79´Nehyba), Šrámek (88´Teplý), Pazderník , Mazura, Chudý Rozhodčí:    Jedlinský… Pokračovat ve čtení →

TJ Velešov Doudleby  A – SK Albrechtice     5 : 2 ( 2 : 2)

Sestavy: Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Chaloupka, Kopsa,  Polnický Vít,Hudousek, Reshetov ( 79´Nehyba), Šrámek ( 69´Fogl), Pazderník , Mazura, Chudý Albrechtice: Králík, Sychra, Bartoš, Zeman, Barták, Velíšek Luděk, Velíšek Ondřej (82´Dvorak), Jaroš, Duha ( 72´Kyral), Řehák ( 61´Chmelík), Hořínek Rozhodčí:… Pokračovat ve čtení →

« Starší příspěvky

© 2022 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí — Běží na WordPress

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑