Rubrika Mládež

Výsledky Béčka a mládeže

Baník Vamberk B –  Doudleby B     3 : 0 ( 1 : 0) Sestavy: Vamberk B: Cit – Malý, Halamka, Potužník ( 56´Olšavský), Hlaváč, Svrbík ( 46´Žák), Žampach ( 46´Jansa), Handl, Držmíšek, Bek, Dostál Doudleby B:  Pastva – Matyáš, Roleček, … Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Doudleby B – Sokol Křivice     2 : 1 ( 1 : 0) Sestavy: Doudleby B:  Pastva – Matyáš, Roleček,  Flekr, Voborník, Teplý, Daněk, Pazderník, Reshetov ( 70´Švandrlík), Nehyba, Matoušek( 34´Polnický Vít) Křivice: Kučera – Hladík, Štěpán, Kulička, Jícha, Sršeň, Grundl,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Běčka a mládeže

Sokol Žďár  Doudleby B     6 : 0 nedohráno Sestavy: Žďár:  Šrajbr – Hlaváč, Rydrych, Cabalka, Berounský, Husák, Lochman, Kafka, Beneš, Winkler,Kolář Doudleby B:  Pastva – Matyáš, Roleček,  Flekr, Voborník, Teplý, Daněk, Lipovský, Čejpa Rozhodčí:  Jindáček – Šrajbr, Novák Starší žáci… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Labuť RK –   Doudleby B   4 : 0 ( 2 : 0) Sestavy: Labuť RK:  Vídeňský – Blecha, Vejrych, Šeda, Muller ( 46´Serbousek), Mondík Tomáš, Mondík Filip, Velinský ( 46´Landsman), Šeda František ml, Ullrich, Paukner Doudleby B:  Pastva – Matyáš,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky Béčka a mládeže

Doudleby B  –  Dobré   3 : 4 ( 2 : 1) Sestavy: Doudleby:  Pastva –  Matyáš,  Roleček ( 63´Teplý) , Polnický Vít, Pazderník, Nehyba, Flekr, Leimer, Píro, Martínek, Reshetov Dobré: Vacek – Pašta, Svoboda, Dolejš, Švorc, Dostál Jan, Dostál Michal,… Pokračovat ve čtení →

Výsledky mládeže

Starší žáci Doudleby/Rychnov – Rokytnice/Vamberk      10 : 2 (4 : 0)Střelci: Zahradník Robin 3x, Sedláček 3x, Langr 3x, Burián Mladší žáci Kostelec/Častolovice  –  Doudleby   0 : 2 ( 0 : 1)Střelci: Kostruha, Čižinský České Meziříčí  – Doudleby     1 : 1… Pokračovat ve čtení →

Výsledky mládeže

Starší žáci Dobruška/Opočno – Doudleby/Rychnov      6 : 2 (3 : 0)Střelci: Zahradník Robin 2x Mladší žáci Kostelec/Častolovice  –  Doudleby   4 : 1 ( 2 : 1)Střelci:Hvězda Antonín Javornice – Doudleby     0 : 0 Borohrádek  –  Doudleby    0 : 1 (0… Pokračovat ve čtení →

Výsledky B-týmu a mládeže

Doudleby B  – FO Křovice    1 : 2 ( 0 : 2) Sestavy:  Doudleby:  Pastva – Martínek, Polnický Vít, Matyáš, Kudláček, Nehyba ( 82´ Švandrlík), Roleček (46´ Teplý Antonín), Daněk, Leimer ( 59´ Vidlička), Reshetov, Chaloupka Křovice:  Lhotský – Martin… Pokračovat ve čtení →

Výsledky mládeže

Starší žáci Doudleby/ Rychnov  – Dobruška/Opočno                             3 : 2 ( 3 : 1)Střelci:  Langr 3x Mladší žáci  Doudleby/Vamberk B –   Vamberk/Doudleby A                             0 : 3 ( 0 : 0) Starší přípravka Doudleby/Sopotnice – Kostelec/Častolovice                                   5 : 0… Pokračovat ve čtení →

Výsledky mládeže

Starší žáci Černíkovice/Solnice –  Doudleby/ Rychnov                            7 : 6 ( 2 : 2)Střelci:  Flekr2x, Sala2x, Charvát 2x Mladší žáci Doudleby/Vamberk B –  Černíkovice/Solnice                        3 : 1 ( 1 : 1)Střelci:  Grulich, Hvězda, Kubíček Doudleby/Vamberk B –  České Meziříčí      … Pokračovat ve čtení →

« Starší příspěvky

© 2022 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí — Běží na WordPress

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑