Sestavy:

Doudleby A:  Žítek –Leimer, Kudláček ( 85´Chudý), Hudousek, Pazderník, Nosek, Kopsa  (46´Šrámek),,,,Píro ( 83´Nebyba), Chaloupka ( 83´Roleček),  Reshetov, Mazura

Solnice B:  Štěpán – Staporek, Barták, Brandejs, Židík, Pospíšil ( 46´Nosál), Kos, Nosek, Hovorka, Hlavsa, Doucek ( 83´Pavlů)

Rozhodčí:  Curry Dean Joseph –  Broulík, Novák

Začátek utkání byl divoký, kdo ho zmeškal, tak přišel o čtyři branky, které padly v úvodních 11´.  Už v 5´se hostující tým dostal do vedení po pěkné akci středem hřiště, 0 : 1. Zanedlouho bylo vyrovnáno, když se haluzí prosadil Pazderník a vyrovnal, 1 : 1. V 10´utekl Hudousek po levé straně a přihrál před branku, kde tečoval míč Chaloupka, 2 : 1.  Už o minutu později bylo vyrovnáno, střelou z levé strany na delší tyč hosté vyrovnali, 2 : 2. V dalším průběhu prvního poločasu bylo utkání vyrovnané, bez vyložených šancí. Minutu před poločasem, po chybě naší obrany, hosté strhli vedení na svoji stranu, 2 : 3.

Druhý poločas byl z naší strany herně špatný, hosté nás ve všech směrech přehrávali a svoje vedení si v 58´a v 65´pojistili. Těsně před koncem, po rohovém kopu upravil skóre zápase hlavou Pazderník, 3 : 5.

Vítězství hostujícího týmu je plně zasloužené, hlavně za svůj výkon ve druhém poločase.