Sestavy:

Albrechtice: Králík Michal – Slanina ( 79´Králík Filip), Zeman, Jaroš, Bartoš ( 51´Klamík), Blecha ( 73´Sychra), Jarkovský, Řehák, Velíšek, Kolář, Hořínek

Doudleby A:  Žítek –Leimer ( 79´Kudláček), Šrámek, Luňáček Josef, Hudousek   (59´Pazderník),  Nosek, Kopsa,,,Píro, Chaloupka,  Reshetov, Mazura

Rozhodčí:  Curry Dean Joseph –  Vodička,  Jindáček

První poločas přinesl vyrovnané utkání, se šancemi na obou stranách.  Z první šance ve 2´ jsme mohli vstřelit vedoucí branku zápasu, ale Chaloupka neprostřelil domácího brankáře. V 5´domácí z PVK nastřelili břevno naší branky.  V této části hry byl zápas vyrovnaný, naše družstvo bylo lepší kombinačně, ale domácí vynechávali střed hřiště a nakopávanými míči nás dostávali pod tlak.  Naše obrana ale pracovala spolehlivě  a domácí si vyložené šance nevypracovali. I my jsme ale byli nebezpeční, ale chyběla nám lepší finální fáze.

Ve 30´  Šrámek zahrával rohový kop z levé strany a Pepa Luňáček nám zajistil průběžné vedení, 0 : 1.

Začátek druhého poločasu byl  zlomový pro další vývoj utkání. Ve 49´se dostal před domácího brankáře Šrámek a samostatný nájezd špatně vyřešil.  O pět minut později jsme nedokázali dotlačit míč za domácího brankáře už v situaci, kdy byl překonán. Naše vedení mohlo být 0 : 3 a domácí by se už nevzpamatovali. Místo toho přišel trest. V 60´ po rohovém kopu domácí hlavou vyrovnali, 1 : 1. Než jsme se vzpamatovali, tak domácí lacino strhli vedení na svoji stranu a naše družstvo bylo zralé na ručník, 2 : 1. V dalším průběhu utkání jsme byli lepším týmem  a  domácí s vypětím sil odolávali. V 74´ jsme opět udeřili ze vzduchu, po rohovém kopu Šrámka, se vymrštil Kopsa a hlavou upravil na konečných    2 : 2.  Po zbytek utkání jsme byli lepším týmem, domácí jsme přehrávali, ale špatné řešení  některých situací nám nedovolilo skórovat.

Šlo se na pokutové kopy, ve kterých naši střelci ve dvou případech selhali.