Sestavy:  

Doudleby:  Žítek – Polnický,  Hudousek ( 69´Fogl),  Pazderník, Mazura, Reshetov ( 46´Píro) , Kopsa ( 50´Luňáček Patrik),  Nosek, Luňáček Josef,   Šrámek,  Chudý,

Lukavice:  Vaněček – Janoušek, Chmelař, Široký, Běla ( 53´Rašín), Polívka, Kalousek, Drašnar ( 80´ Bartoš), Vrána, Pešek, Kinzel ( De Pinho)

Rozhodčí:  Jedlinský – Jakubec, Falta

Poslední zápas podzimní sezóny se hrál na těžkém terénu, který ale více vyhovoval subtilnějším hostujícím hráčům.  K vítězství jsme ale měli blíže, protože kvalita byla na naší straně. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, hostující tým se dostal do jedné vyložené šance, ale Chudý odvrátil hlavou  míč z brankové čáry. My jsme měli několik slibných šancí, ale bez finální nahrávky. Ve 41´už to přišlo, Pazderník  hlavou zakončil centr Šrámka, 1:0.

Na začátku druhého poločasu, v 53´zakončil pohlednou akci celého útoku Šrámek a prostřelil hostujícího brankáře, 2 : 0. O tři minuty později opět Šrámek mohl pojistit naše vedení, ale ve skluzu netrefil prázdnou brankou. V 61´hosté z nevinné akce snížili, 2 : 1.

V 75´Fogl sám před brankářem hostů přesně nezakončil rychlý útok. Těsně před koncem, v 86´Pazderník dorazil do prázdné branky střelu Šrámka, 3 : 1. Závěr utkání jsme nezvládli, v 89´ hosté snížili po rohu a závaru před naší brankou, 3 : 2. Hned po výkopu jsme prohráli souboj na polovině hřiště a hostující tým v 90´vyrovnal, 3 : 3. Rozhodčí nastavoval dvě minuty, 30 m od hostující branky nařídil PVK, který hostující brankář vyrazil a Pepa Luňáček dorazil míč do opuštěné branky. Rozhodčí ale v momentě, kdy brankář míč vyrazil,  ukončil utkání a branku neuznal. Rozhodnutí rozhodčího bylo pravidlově správné, ale určitě necitlivé. Poprvé v této části sezóny jsme šli na PK, které jsme zvládli a bonusový bod zůstal doma.

Chtěl bych hráčům poděkovat za podzimní část sezóny, po strašidelném začátku jsme se vyšplhali až do horní části tabulky, kde v jarní části budeme bojovat o medailové umístění.