Sestavy:

Rychnov/Doudleby :  Školník – Dvořák ( 56´Leimer)Grulich, Ulrich ( 59´Zahradník Martek), Filip, Rauch ( 46´Walter), Walter ( 46´Grulich) , Novotný, Flekr,  Wójs, Suchánek, Sedláček

Pardubičky:  Zerzan – Lukošík ( 64´Macháček), Hazuka, Štolovský, Bulyk ( 84´Jedlička), Holčapek, Němeček, Oberreiter ( 54´Hác), Přiklopil, Rázek, Hátle

Střelci: Suichánek, Sedláček – Štolovský 3x, Oberreiter 2x, Hác, Bulyk, Hazuka, Lukošik    

Rozhodčí:  Filip –  Karlík, Yavorski

K tomuto domácímu utkání jsme netradičně nastoupili v domácím azylu na hřiště TJ Sopotnice a tímto bych chtěl oddílu TJ Sopotnice poděkovat za poskytnutí všeho potřebného k uspořádání zápasu.

Už před zápasem jsme věděli, že hrajeme proti nejlepšímu týmu naší skupiny B, snažil jsem se kluky motivovat různými úkoly pro tento zápas a myslím, že kluci podali solidní výkon i přesto, že skóre 2:9 vypadá hrozivě.

Do 30. minuty zápasu byla hra defakto vyrovnaná, čemuž také odpovídalo průběžné skóre 1:1. Následně už ale hosté zařadili 2. rychlostní stupeň a bylo to okamžitě znát. Do poločasové přestávky se nakonec odcházelo se skóre 1:4, což odpovídalo hře v posledních 15 minutách 1. poločasu.


Ve 2. poločase už byli hosté zcela jasně lepším týmem, ale i našim borcům se povedlo několik slibných akcí směrem dopředu a i díky tomu se nám podařilo skórovat i v této části utkání. Hosté si ale vytvořil mnohonásobně více šancí a konečné skóre 2:9 tomu zcela odpovídá (branek jsme mohli klidně obdržet více).

Pardubičky dostali za 9 soutěžních utkání pouze 2 góly, s celkovým skóre 40:2 a přijížděli k nám s plným počtem bodů (27). Našim klukům se podařilo v tomto utkání vstřelit 2 branky a jsme tak zatím jediní v soutěži, komu se to podařilo a já si cením i této maličkosti.

Do dalších zápasů musíme stále pracovat na hře směrem do defenzivy, tam je to stále špatné a je opravdu na čem pracovat, ale zároveň je i na čem stavět.

Další utkání sehrajeme tuto neděli 30.10. od 12:00 hodin na půdě týmu FK Spartak Choceň.

Trenér – Šrámek Jakub