Sestavy:

Černíkovice/Solnice: Šitina( 56´Hlavsa) – Hovorka, Školník ( 75´Kašpar), Falta ( 46´Baše),

Kumpošt, Oberreiter ( 46´Kunc, Jeřábek, Dostál, Kačírek, Šrámek, Štuller

Rychnov/Doudleby :  Kubíček – Dvořák, Sala , Walter ( 46´Grulich) , Novotný,  Zahradník Marek ( 58´Rauch), Flekr, Mihulka,  Wójs, Suchánek, Sedláček (71´Licek) 

Rozhodčí:  Broulík – Stodůlka, Flekr

V tomto utkání jsme chtěli navázat na vydařené domácí dvojutkání, ve kterém jsme získali plných 6 bodů a měli jsme k tomu ideální příležitost, jelikož jsme mířili na utkání do Černíkovic s družstvem Černíkovice/Solnice, které do tohoto utkání nedokázalo vyhrát za 3 body a mělo na svém kontě pouze 2 body za výhru po penaltách proti našemu týmu z 1. soutěžního utkání.

Bohužel se nám bodovat nepovedlo a bodovému zisku by dnes neodpovídala ani naše předvedená hra, bojovnost a nasazení v tomto utkání. Výsledek 6:0 pro domácí hovoří zcela jasně a já musím konstatovat, že domácí vyhráli zcela zaslouženě. Hráli rychlý, kombinační fotbal, na který jsme nestačili reagovat. Oproti předešlým dvěma utkáním v naší hře chybělo snad všechno, co jsme potřebovali k tomu, abychom uspěli (málo jsme běhali, nestíhali jsme napadat, kluci nebojovali a v útočné fázi nám nebylo přáno).

Zápasu by více slušel výsledek cca 6:3, protože i my jsme si přes špatný výkon na všech postech dokázali vytvořit snad 5 tutových šancí, ale nedali jsme nic (gól bychom snad nedali ani do tmy) … 2x jsme šli sami na GK domácích, který nás 2x vychytal, 2x jsme netrefili z prostoru malého vápna branku, ve které už snad nebyl ani brankář.

Kluci si z tohoto zápasu musí odnést jedině to, že bez běhání a bojovnosti se to hrát nedá a to ani proti poslednímu týmu tabulky.

Další utkání sehrajeme netradičně na domácí půdě v Sopotnici a to v sobotu 22.10. od 11:00 hodin.

Trenér – Šrámek Jakub