Mladší dorost:  Rychnov/Doudleby – Čeká Skalice    5 :  1  ( 2 : 0)

Rychnov/Doudleby :  Kubíček – Dvořák, Sala ( 45´Walter), Novotný, Charvát ( 45´Zahradník Robin), Zahradník Marek ( 65´Rauch), Flekr, Leimer, Wójs, Suchánek, Sedláček

Česká Skalice: Horák –  Klusáček – Dřízal Jan, Dubský, Pilc, Resl, Branda, Mylnychuk, Kadaník, Dřízal Tomáš ( 45´Tylš), Přibyl, Střihavka

Rozhodčí:  Kudláček – Flekr, Luňáček

Střelci:  Sedláček 3x, Suchánek, Wójs – Resl

Zápas, který se odehrál na naší domácí půdě v Doudlebách na nepříliš kvalitním hřišti, které bylo dost podmáčené, nám konečně vyšel a to nejen výsledkově, ale i herně – 5:1.

Konečně se nám podařilo odehrát kvalitně oba poločasy, kde si myslím, že jsme tentokrát odehráli kvalitněji 1. poločas, než-li ten druhý. Ve 2. poločase jsme dali všechny 3 branky spíše po individuálních chybách hostujícího družstva a také díky tomu, že už cca od 60. minuty zápasu vrhali hosté většinu svých sil pouze do útočné fáze.

V 1. poločase jsme obě naše branky vstřelili téměř jako přes kopírák, kde jsme v obou případech kvalitně rozehráli odzadu na střed hřiště, odkud přišla rychlá průniková přihrávka mezi stoperem a krajním obráncem a šli jsme 2x během 4 minut sami na brankáře hostí a 2x jsme byli úspěšní (především gólová akce na 1:0 po ose Dvořák – Flekr – Suchánek byla oku lahodící).

Ve 2. poločase jsme v prvních 10-15 minutách ustáli tlak hostů, kteří měli 2 dobré možnosti ke skórování a mohli tak srovnat na 2:2, ale naštěstí pro nás se tak nestalo. Následně jsme se už herně dostali na úroveň 1. poločasu, přidali jsme do konce utkání 3 branky a dokráčeli konečně za 3 body. Všechny 3 naše branky v tomto 2. poločase byly stejně, jako v 1. poločase, přes kopírák. 3x jsme sehráli akci po kraji hřiště (jednalo se o akce z obou stran) a 3x zakončoval nikým nehlídaný Sedláček do úplně prázdné branky (góly to byly jednoduché, ale byly po pěkných a rychlých akcích).

Klukům děkuji za nasazení a bojovnost po většinu tohoto utkání a pevně doufám, že si tímto vítězstvím dodají potřebnou dávku zdravého sebevědomí a budou v těchto výkonech pokračovat i v dalších zápasech.

Další utkání hrajeme znovu na domácím hřišti v Doudlebách, kde v neděli 9.10. od 11:00 hodin přivítáme tým SK Babí. Tímto bych chtěl pozvat naše fanoušky kopané na tento duel, aby přišli kluky podpořit, protože si to zaslouží.