Kostelecká Lhota: Adamčiak (20´Jireš) – Rešl, Briessel, Faltys, Filip, Rajchrt, Plocek, Kubíček, Jošt, Tichý ( 39´Hejčl), Štěpán

Doudleby:  Žítek – Polnický,  Hudousek,  Pazderník , Chaloupka , Reshetov ( 70´Píro), Kopsa(51´Luňáček Josef),   Šrámek ( 81´Roleček), Chudý, Mazura, Nosek ( 70´Cvaniga)

Rozhodčí:  Hrubý –  Vodička, Žežule

Zápas 9 kola jsme výsledkově i herně zvládli.

Utkání jsme začali přímo ukázkově, v 5´ u pomezní čáry přesprintoval domácí obranu Pazderník a sám se dostal až před domácího brankáře, 0 : 1. Domácí si vytvořili platonický tlak a ve 14´z PVK tečovanou střelou vyrovnali, 1 : 1. V 19´ naši hráči presovali na útočné polovině domácího týmu, jejich brankář udělal chybu a pro Hudouska už nebyl problém zakončit do prázdné branky, 1 : 2.  V polovině prvního poločasu se nám povedla nejhezčí akce zápasu, když utekl domácí obraně Reshetov a pro Pazderníka nebyl problém zvýšit skóre zápasu, 1 : 3. V dalším průběhu prvního poločasu byla hra vyrovnaná, ale bez vyložených šancí.

Druhý poločas jsme byli častěji u míče a při jediné šanci domácích v závěru utkání hráč domácích přestřelil naši branku. V 61´na dlouhý pas od Chaloupky si naběhl Nosek a po krátkém sprintu spolehlivě proměnil svoji šanci, 1 : 4.  I nadále jsme plně kontrolovali průběh utkání a v 80´po pěkném centru od brankové čary upravil skóre utkání Hudousek, 1 : 5.

Naše vítězství je plně zasloužené , zápas jsme celou dobu kontrolovali a čtvrté vítězství v pěti zápasech nás posouvá v tabulce výše.