Rychnov/Doudleby :  Kubíček – Wójs, Suchánek, Novotný, Rauch ( 46´Dvořák), Walter

(62´Licek), Flekr, Leimer, Sedláček ( 83´Hegedus), Petruščák, Brož

Dobruška/Opočno: Horák – Bílek, Ludvík (52´Špalek), Kirschlager, Fiala, Krunčík, Lehký, Syrovátko (83´Hejzlar),  Majer, Piskora, Němeček

Rozhodčí:  Filip – Krahulec, Flekr

Střelci:  Bílek 2x, Fiala, Špalek –  Brož 2x

Utkání se odehrálo na výborně připraveném pažitu v Dobrušce (hrací plocha č.2). Zápas měl podle mého názoru docela solidní úroveň, hrál se poměrně svižný a útočný fotbal.

V tomto utkání jsme konečně po dlouhé době chytili začátek zápasu a celkově to byl z naší strany asi nejvydařenější 1. poločas v sezoně, byť musím podotknout, že jsme znovu přehráli svého soupeře až ve 2. poločase, což už nebude asi náhoda a vypadá to, že mají naši kluci solidně naběháno.

Na 1:0 jsme inkasovali z PK, aby o 2 minuty později mohl krásným trestným kopem srovnat na 1:1 Samuel Brož (krásná střela). Soupeř nám pak zavářel především z rychlých protiútoků a nutno podotknout, že na to měli v útoku opravdu hodně rychlého hráče, který nám v 1. poločase utekl hned 3x a naštěstí dal jen 1 branku. Do poločasové přestávky se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí.

Start 2. poločasu nám úplně nevyšel, byť jsme hráli dobře a aktivně, ale udělali jsme chybu v našem PK, kde jsme dostatečně důrazně nedohráli standardní situaci domácích a inkasovali jsme tak brzy z kraje 2. poločasu branku na 3:1. Následně už přišel náš klasický tlak ve 2. poločasech, kde jsme měli dobré střelecké pokusy ze střední vzdálenosti a když se jeden z těchto pokusů v 65. minutě ujmul, tak přišlo snížení na 3:2. Svůj tlak jsme zvyšovali, přicházeli další akce, střely a i několik slibných centrů ze stran hřiště jsme dostávali do PK domácích. Bohužel nám tam tolik tížená branka na 3:3 nespadla a domácí pak v závěru utkání v 89. minutě po rychlém brejku zvýšili své vedení na konečných 4:2.

Máme stále hodně co zlepšovat, ale naši borci odehráli z mého pohledu dobrý zápas, kde nechybělo nasazení, obětavost a i po technické stránce to nebylo vůbec špatné.