Sestavy:

Rychnov/Doudleby :  Kubíček – Wójs, Suchánek, Novotný, Rauch  ( 70´Říčař), Walter ( 46´Sala), Dvořák, Flekr, Leimer, Sedláček, Zahradník Robin,

Kostelec/Častolovice:  Kozák – Žežule, Myšák Václav, Myšák Jakub, Lux ( 46´Potměšil),

Švandlík ( 70´Podstavek), Beneš, Šreibr, Knožko (70´Zavadský),  Wolf ( 78´Kačmička), Hodný

Střelci:  Dvořák, Suchánek –  Hodný 3x, Knožko, Šreibr

Utkání, ve kterém jsme měli bojovat o body, se nám výsledkově nepovedlo a nehodnotí se mi to moc dobře.

Opět jsme nezvládli hru téměř v celém 1. poločase, ve kterém byli hosté lepším týmem a nám se až v závěru poločasu povedlo korigovat výsledek z 0:3 na 1:3.

Znovu a již po několikáté v řadě, jsme podali mnohem lepší výkon až ve 2. poločase. Od začátku 2. poločasu až do inkasované branky na 1:4 v 76. minutě utkání, jsme byli jasně lepším týmem, ale naše šance zůstaly bohužel nevyužity.

Cca v 60. minutě obešel náš útočník gólmana, který už ani nebyl v brance, ale mířil nahoru a nastřelil břevno, následně jsme situaci dohráli, soupeř zablokoval dorážku do odkryté branky a následně 2 dorážka z otočky z hranice PK mířila těsně mimo.

Poté jsme si vytvořili ještě další 2 velké šance, ale ty zůstaly nevyužité díky tomu, že pouze trefovali dobře postaveného GK hostů, místo toho, abychom zvolili jednoduché zakončení po zemi k tyči, tak jsme to pálili nahoru, když hostující GK měřil cca 2 metry.

Bohužel jsme si znovu prohráli zápas již v 1. poločase a nezbývá nám nic jiného, než jít zápas od zápasu a věřit, že se to zlomí a začneme bodovat. Na mě, jako na trenérovi je, abych do dalších zápasů dokázal kluky více motivovat k 1. poločasu, aby hráli hned od začátku utkání.

Trenér – Šrámek Jakub