Sestavy:

Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Hudousek,  Pazderník , Chaloupka (86´Roleček) , Nosek, Reshetov ( 67´Luňáček Patrik) , Kopsa, Šrámek, Chudý, Cvaniga( 67´Píro)

Albrechtice:  Králík – Sychra, Zeman, Slanina, Barták, Řehák, Jaroš (63´Blecha), Jarkovský, Velíšek ( 83 Kyral), Hořínek, Kolář

Rozhodčí:  Falta Jakub – Urban, Moravec

Vyrovnaný zápas šestého kola jsme výsledkově nezvládli. Hosté hráli nakopávanou hru na dva vysunuté útočníky, a překonávali tak střed pole. Náš tým se nedokázal prosadit kombinační hrou a tak se zápas odbýval pouze ve středu pole. Naše obrana ale pracovala spolehlivě, a mimo jedné šance nepouštěla soupeře do šancí. V prvním poločase se nám povedla jedna pěkná akce, kdy Nosek odcentroval před bránu a před Pazderníkem soupeřův obránce míč odvrátil do bezpečí. Vypracovali jsme si několik nadějných akcí, ale finální nahrávka se nám nikdy nevydařila.

Začátek druhého poločasu se nám nepovedl a ve 47´rozhodčí nařídil hodně diskutabilní penaltu, kterou hosté proměnili, 0 : 1.  V 50´ se hosté  dostali ke střele a hostující hráč stojící na brankové čáře doklepl míč do branky ( ofsajd ?), 0 : 2. V dalším průběhu se hostující tým už nedostal k ohrožení naší branky, ale naše převaha byla platonická. Vypracovali jsme si ještě dvě dobré šance na vstřelení branky, ale hostující brankář v obou případech dobře zasáhl. Když už jsme se dostali sami před hostujícího brankáře, tak nás rozhodčí vrátil k pomezní čáře a zahrávali jsme PVK.

V dalším týdnu nás čeká anglický týden, ve středu semifinále okresního poháru a v neděli těžký zápas v Solnici s místním týmem.