Týniště B :  RumlŠreibr Vojtěch ( 76´Zítko), Nedomanský, Šreibr Libor ( 64´Kožant), Kouba, Jaroměřský  ( 46´Janda), Šotola Adam, Šotola Matěj, Beneš, Malý

Roštejnský, Beneš,

Doudleby:   Žítek –  Mazura, Luňáček Josef , Hudousek ,   Pazderník (81´Roleček),  Chaloupka , Píro , Reshetov, , Kopsa, Šrámek, Chudý

Rozhodčí:  Bolehovský – Moravec, Jedlinský Miroslav

Zápas 5. kola OP jsme zvládli a naše vítězství je plně zasloužené. Už v 5´ sám Pazderník před domácím brankářem zvolil tvrdou střelu a ze 4 m ho trefil.  Ve 13´ po dlouhém výkopu od „Žita“ Pazderník vyhrál osobní souboj na hraně povolené tvrdosti a zakončil střelou podle domácího brankáře, 0 : 1.  Po rozehrání míče a krátké mezihře propadl míč až k Pazderníkovi, který upravil na 0 : 2.  Ve 21´ střelec našeho družstva, Pazderník , po pěkné kombinaci stanovil výsledek poločasu na 0 : 3.  V závěru poločasu nás domácí přečíslili a Šrámek na poslední chvíli odpravil míč do bezpečí.

Druhý poločas nás domácí přehrávali a bylo jen otázkou času, kdy naše přetížená obrana kapituluje. Byla to ovšem převaha platonická, a tak Reshetov nastřelil břevno domácí branky. V 62´odmítl uklidnění Píro, který přestřelil z hranice brankového území domácí branku.  Nevyhnutelné přišlo v 80´, kdy domácí vsítili po závaru branku, 1 : 3. Výsledek jsme drželi až do 92´, kdy rozhodčí nařídil PK v prospěch domácího týmu, který proměnili, 2 : 3.  Po rozehrání jsme se dostali výhodu PK i naše družstvo, po faulu na Hudouska. Nařízený PK ale Pepa Luňáček neproměnil, kopl ho 2m vedle a 2m nad branku. Hned  poté rozhodčí utkání ukončil.

Doufám, že jsme začali vítěznou sérii, kterou potvrdíme za týden doma.