Sestavy:

Doudleby:  Žítek ( 70´Pastva) – Luňáček Josef, Chaloupka, Kopsa,  Polnický Vít,Hudousek, Reshetov (79´Kudláček), Šrámek ( 79´Cvaniga), Pazderník , Mazura, Chudý ( 46´Fogl)

Lukavice: Vaněček – Janoušek, Polívka, Herman, Nosek, Hanuš, Borges, Bican, Trejtnar, Kinzel ( 80´Chmelař), Pešek

Rozhodčí:    Bogdan – Jindáček, Roleček

Utkání, které patřilo k těm snadnějším, hostující tým se potýká s velkým počtem zraněných, tak jako náš tým.

Začali jsme dobře, už ve 2´Hudousek přestřelil nemožné, když ze dvou kroků přestřelil prázdnou branku. V 19´Reshetov se zjevil sám před hostujícím brankářem a selhal v koncovce. Naše dvě vyložené šance na náš tým měli neblahý vliv a fotbal plakal. Ale přišla 25´a pěkná kombinace po ose Polnický, Pazderník a zakončující Šrámek, 1 : 0. V závěru poločasu byl v PU faulován Reshetov a Hudousek penalty umí, 2 :0.

I ve druhém poločasu jsme si vypracovali šance, ale Hudousek v 51´svoji šanci neproměnil.

V 59´ od autové čáry zahrával přímý kop  Kopsa a opět Hudousek proměnil svoji šanci i ze hry,  3 : 0.  O chvíli později měl svoji šanci i Pazderník, ale hostující brankář mu ji vyrazil.

Pazderník se dočkal až v 82´, kdy tečovanou střelou zvýšil skóre na 4 : 0. I hosté si vypracovali dvě pološance, ale spolehlivě zasáhl náš gólman Žito.

Zápas jsme dovedli do vítězného konce, obrana pracovala spolehlivě a i naši ofenzivní hráči se prosadili. Z mého pohledu to ale byl nejslabší soupeř v jarní části sezóny.