Sestavy:

Doudleby:  Žítek – Luňáček Josef, Chaloupka, Kopsa,  Polnický Vít,Hudousek, Reshetov ( 79´Nehyba), Šrámek ( 69´Fogl), Pazderník , Mazura, Chudý

Albrechtice: Králík, Sychra, Bartoš, Zeman, Barták, Velíšek Luděk, Velíšek Ondřej (82´Dvorak), Jaroš, Duha ( 72´Kyral), Řehák ( 61´Chmelík), Hořínek

Rozhodčí:    Jedlička – Moravec, Broulík , DS Bednář

Oboustranně pěkné utkání, když obě mužstva chtěla hrát fotbal, bez vzájemného okopávání a dohrávání soubojů. Začátek utkání nám nevyšel, když po dlouhém autovém vhazování z poloviny hřiště se dostal míč až před našeho brankáře a hráč hostů ho neomylně poslal do sítě, 0 : 1. Ve 4´se odhodlal střílet Chaloupka, který vymetl šibenici hostující branky,   1 : 1. Ve 28´nechytatelnou střelou z dobrých 25 m překulil skóre utkání Hudousek na naši stranu, 2 : 1. Ve 35´ hlavičkoval Paderník, ale brankář hostů chytl gól.  Ve 45´ po rohu se nejlépe zorientoval v našem brankovém území hostující hráč a vyrovnal, 2 : 2.

Nejlepší pasáž asi z celého jara jsme si schovali na začátek druhého poločasu. Ve 47´předložil Reshetov míč nabíhajícímu Šrámkovi, který míč usměrnil do sítě, 3 : 2. O pět minut dále dobře hrající Reshehov centroval a míč se dostal k Hudouskovi, který opět zavěsil, 4 : 2. Konečnou podobu výsledku učinil Pazderník, který dokončil pohlednou akci celého útoku, 5 : 2. V dalším průběhu utkání už jsme nebyli tak produktivní, ale ani hosté se do žádné vyložené šance neprosadili.

Naše vítězství je plně zasloužené, v poli byla hra ještě vyrovnaná, ale byli jsme jednoznačně nebezpečnější na naší útočné polovině hrací plochy.