Sestavy:

Doudleby:  Pastva – Luňáček Josef, Chaloupka ( 60´Teplý Antonín),Šrámek ( 60´Kopsa),  Polnický Vít,Hudousek, Reshetov , Pazderník , Vidlička, Mazura, Fogl

Deštné: Kaválek – Vávra, Koza, Kárník, Vítek, Tuček Radek, Rýdl, Práza, Kříž, Macháček, Tuček Michel

Rozhodčí:   Steklík – Machač, Hvězda

Zápas 21. Kola se nám výsledkově povedl, i když to herně nebylo ono. Stále máme velké množství zraněných hráčů, a tak jsme vítězství spíše ubojovali. Společně s B- týmem máme neuvěřitelných 12 hráčů zraněných nebo v trestu.

Už v 6´se hostující tým dostal do vedení střelou z hranice pokutového území, 0 : 1. Na konci první čtvrthodiny se dostal do úniku Fogl a jeho centr před branku hostující brankář vyrazil pouze před sebe a pro Chaloupku už nebyl problém vyrovnat, 1 : 1. Hosté nás přehrávali v poli, ale naše obrana pracovala spolehlivě a do vyložených šancí soupeře nepouštěla.

Druhý poločas byl více nervózní než ten první, souboje se více dohrávali a je s podivem, že se dohrálo v plném počtu. Hostující tým si vypracoval tři velmi dobré šance ke skórování, ale náš brankář byl vždy připraven a spolehlivě zasáhl. V 62´Vidlička obešel dva protihráče, nahrál doprava a vracející se obránce s přehledem zavěsil do vlastní branky, 2 : 1. V závěru utkání jsme měli ještě dvě dobré šance na přečíslení soupeřovy obrany, ale vždy jsme zvolili špatné řešení.

Naše vítězství je ubojované, ale za současného kalamitního stavu pro nás mají tři body cenu zlata.