TJ Velešov Doudleby A – Rychnov B   1 : 3 ( 0 : 1)

Doudleby:   Žítek– Cvaniga, Luňáček Josef, Chaloupka, Šrámek,  Žák Marián, Kopsa

( 46´Teplý Antonín), Pazderník,   Vidlička,, Fogl ( 75´Hudousek), Nehybaa

Rychnov B:  JelenBrůžek ( 46´Šmída),Novák, Hanyk David, Hanyk Martin, Vavera, Dapecí, Jedlinský Jakub, Jedlinský Jan, Zimmer, Švarc( 81 Lacina Yakhard):

Rozhodčí:  Hrubý – Nedvídek, Nosek Martin

Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro hostující tým. Hlavně v prvním poločase jsme nedali čtyři vyložené šance ( Vidlička 2x, Chaloupka a Kopsa) a hostující tým ze dvou šancí jednu proměnil ve 41 ´Jakubem Jedlinským.  Druhý poločas byl vyrovnanější, bez vyložených šancí a hosté 2x skórovali ( asi jednou  z ofsajdu). Náš čestný úspěch za stavu

0 : 2 vsítil křížnou střelou Chaloupka. Zápas se lámal v prvém poločase, kdy jsme nedali vyložené šance a hosté nás potrestali ve druhém poločase. Ale oproti minulému zápasu byl náš výkon o mnoho lepší a budeme se těšit na lepší zítřky.

Sokol  Křivice  –  Doudleby B   1 : 0 ( 1 : 0)

Sestavy:

Křivice: Kučera – Sršeň Jiří, Šrejbr ( 46´Svoboda), Konig, Zima ( 46´Dušek), Kočí, Jícha, Štěpán, Hladík, Lachman ( 71´Vystavěl), Sršeň Ladislav

Doudleby:  Pastva –  Daněk ( 46´Žák Marián), Martínek ( 73´Fogl), Matyáš, Polnický Vít, Chaloupka, Žák Martin, Václavík, Polnický Jan ( 61´Teplý Antonín), Nehyba, Pazderník

Rozhodčí:  Reichl – Slavkay, Říha (N)