5.kolo TJ Velešov Doudleby A – Sokol Kostelecká Lhota 1 : 1 ( 1 : 0) p.k. 5 : 4

Sestavy:  

Doudleby:  Žítek – Cvaniga, Luňáček Josef, Pazderník,  Chaloupka, Šrámek, Žák Martin ( 87´Teplý Antonín), Žák Marián,  Kopsa ( 46´Chudý), Fogl( 55´Luňáček Patrik), Hudousek   

Kostelecká Lhota: Vavřinec – Linek ( 46´Faltys Daniel), Pápay( 46´Bulavcjak), Rajchrt, Faltys Michal, Plocek, Jakubec, Rešl, Štěpán ( 83´Hroch), Jošt, Filip ta:

Rozhodčí:  Machač – Moravec, Broulík 

Nervózní utkání, plné osobních soubojů,  skončilo zaslouženou remízou.

Z mého pohledu se utkání moc nepovedlo rozhodčímu, který ale chyby spravedlivě rozděloval na obě strany. Hostující tým byl silnější na míči, prvních 25 minut se hrálo v drtivé většině na naší polovině, ale hosté si nevypracovali žádnou vážnější šanci. V 31´,při první vážnější šanci v zápase, byl v pokutovém území faulován Hudousek a sám PK proměnil, 1 : 0. Ve zbývající části poločasu jsme byli lepší, ale Kopsa zvýšení náskoku odmítl.

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. V 51´byl faulován Kopsa, asi v PÚ, ale rozhodčí nijak nereagoval. Na zásah dr. Broulíka byl nařízen PVK, který jsme ale nevyužili. V 62´ se hosté dostali až před našeho brankáře, který včasným vyběhnutím šanci zlikvidoval. V následující minutě postupoval s míčem u nohy na brankáře hostů Chaloupka, ale svoji šanci neproměnil. V 75´další vyložená šance našeho týmu skončila stejně.  V 82´hosté vyrovnali po pěkné kombinační akci, 1 : 1. Zápas dospěl do střel z pokutových kopů.

Za naše mužstvo proměnili Hudousek, Luňáček Josef, Luňáček Patrik, Žák a poslední Cvaniga.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *