2. kolo pohár OFS Sokol Voděrady – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí 1 : 2 ( 0 : 2)

Voděrady:  Zelinka –  Brich Ondřej, Michl, Řezníček, Šimerda, Falta, Linhart , Novotný, Brich Jan (63´David), Koráb, Jedlička  

Doudleby:  Žítek –  Mazura,  Šrámek ,  Cvaniga,  Pazderník ,  Luňáček Patrik,   Žák Martin,  Žák Marian,  Fabio,  Hudousek,  Chaloupka ( 64´Matyáš)

Rozhodčí:  Hvězda, Reichl, Knapek

Pohárové utkání v novém soutěžním ročníku jsme v silně kombinované sestavě zvládli.  První poločas byl z  mého pohledu ještě dobrý, ale ve druhém poločase jsme přistoupili na nakopávanou hru domácího týmu a hra podle toho vypadala.  Domácí měli výškovou převahu a každý centrovaný míč do našeho pokutového území byl nebezpečný.

Ze začátku utkání jsme se prosazovali hlavně po pravé straně, kde domácí obrana měla mezery v defenzivní činnosti. V 9´ se po rohovém kopu a odraženém míči prosadila nová posila z Vamberka Marian Žák a uklidil míč k tyči domácí branky  0  :  1.  Ve 30´ po dobré akci Hudouska a Patrika Luňáčka se dostal do úniku středem obrany Cvaniga a, k našemu překvapení,  zkušeně střelou podél vyběhnuvšího brankáře uklidil míč do rohu branky, 0 : 2.  Ve 38´se vytáhl náš brankář „Žito“, který chytil gólovou střelu domácího hráče.

Na začátku druhého poločasu odmítl pojistit naše vedení Patrik Luňáček, který obešel i domácího brankáře a po zasekávačce trefil vracejícího brankáře.  Poté byla hra k nekoukání z obou stran.

V 74´ domácí snížili po rohovém kopu Korábem na 1 : 2.  V následující minutě utekl domácí obraně  Marian Žák, ale domácí obrana se štěstím odvrátila na rohový kop.

Naše vítězství bylo utrápené, ale zasloužené.

Ve 3. kole poháru se naše mužstvo utká ve středu 18.8. od 17:00 hodin s Kostelcem B.

Tuto sobotu 31.7.  od  17:00 hodin  naše mužstvo přivítá na našem hřišti v prvním mistrovském utkání Dobrušku B.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *