Výsledky z turnaje o pohár senátora Miroslava Antla.

V květnu, po dlouhé přestávce , rozehráli naši muži turnaj o pohár senátora Miroslava Antla.

Velešov Doudleby – Sokol Černíkovice  4 : 8  ( 3 : 5)

Sestavy:

Doudleby:  Žídek –  Krmaš, Šrámek, Píro, Mazura Michal , Luňáček Josef, Luňáček Patrik, Cvaniga,  Kopsa, Frau, Polnický Jan, Polnický Vít,  Lyer, Vidlička, Fogl, Hudousek, Šponar

Černíkovice:   Zahradník – Mondík, Rýznar, Pavel, Orlov, Kravets, Vašata Matěj, Hanuš David, Hanuš Jakub, Kučera, Kopecký Vašata Marek

Střelci: Hudousek 2x,Luňáček Patrik,Kopsa  –  Hanuš David 3x, Orlov 2x, Kopecký, Mondík, Vašata Matěj

Kdo neviděl neuvěří. Hlavně v prvém poločasu jsme byly lepším týmem, byli jsme častěji na balónu a soupeře jsme přehrávali. Hrubé chyby celého družstva při bránění nás připravilo o lepší výsledek.

Ve druhém poločase bylo hra rozkouskovaná množstvím střídání a utkání postrádalo plynulost.

Baník Vamberk –  Velešov Doudleby  1 : 3 ( 0 : 2)

Sestavy:

Vamberk:  Cit – Šponar, Dostál, Hájek, Halamka, Pups, Hamerský, Chochola, Kotyza, Malý, Müller, Klofanda, Labík, Halamka, Bakus, Olšavský

Doudleby: Žídek –  Mazura, Krmaš, Fogl, Luňáček Patrik, Luňáček Josef, Píro, Šrámek, Vidlička, Gärtner, Kopsa, Cvaniga, Lyer, Hudousek, Pastva, Roleček

Střelci:  Labík – Hudousek, Krmaš, Lyer

I v tomto zápase bylo povoleno hokejové střídání.  Z mého pohledu jsme navázali na dobrý výkon z prvého poločasu minulého utkání, ale nedopouštěli jsme se hrubých chyb v obraně.  Naše vítězství bylo plně zasloužené, a mohlo být i výraznější. Luňáček Patrik nastřelil břevno a spalovač mrtvol Šrámek netrefil prázdnou branku.

V dalším utkání se utkáme na našem hřišti v sobotu 13.6. 2020 už od 15:00 hodin   s mužstvem  Rokytnice