Sokol Žďár – TJ Velešov Doudleby 0 : 3 ( 0 : 1)

Sestavy mužstev:

Žďár:  Tobiášek – Vencl, Nedomanský (70´Cabalka), Husák, Moravec, Václavík, Kafka, Winkler, Beneš (46´Veselka), Baše, Kolář 

Doudleby:  Gärtner –   Luňáček Josef , Kopsa (84´Cvaniga), Hudousek, Krmaš,  Luňáček Patrik (86´Frau Fabio) ,  Chaloupka , Šrámek ( 89´Roleček), Píro, Brandejs, Reshetov (65´Mazura Michal)

Rozhodčí:   Reichl, Nosek, Hlavsa

Závěrečný zápas podzimní soutěže jsme zvládli. Po celý zápas jsme byli jasně lepší a vítězství jsme si plně zasloužili. Ve 12´jsme vstřelili první branku zápasu, průnikovou přihrávku předložil Pepa Luňáček Chaloupkovi, který nacentroval před branku, kde Patrik Luňáček ve skluzu vstřelil úvodní branku zápasu , 0 : 1. Ve 20´po přihrávce z naší poloviny postupoval s míčem u nohy Hudousek sám na branku soupeře a trefil brankáře do nohou. Ve 32´krásně vystřelil Brandejs z 20m a trefil břevno soupeřovy branky. Ve 41´po přistrčení od spoluhráče  Kopsa zklamal a z hranice PÚ netrefil branku. V 51´po presingu trefil domácí brankář Patrika Luňáčka, od kterého se míč odrazil do branky , 0 : 2.  V 68´došlo k hromadné strkanici v PÚ domácích, domácí brankář úmyslně trefil míčem do hlavy našeho hráče a místo PK v náš prospěch a vyloučení domácího brankáře, se zahrával míč rozhodčího a brankář domácích dostal ŽK (mám mezery v pravidlech kopané).

V 83´,po rychlém protiútoku, se dostal k zakončení Píro a zkušeně zavěsil, 0 : 3. Naše obrana pracovala spolehlivě a soupeře do žádné šance nepustila.

Naše hra v závěru podzimu se stabilizovala, poslední šest zápasů jsme vyhráli (2x na PK) a jsme na vítězné vlně. Bohužel pro nás je zimní přestávka, ale já doufám, že budeme pokračovat v podzimních výkonech.

První jarní mistrovské utkání se odehraje v sobotu 28.3.2020 v 16:30 s mužstvem Lukavice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *