TJ Velešov Doudleby nad Orlicí – TJ Dobruška B 4 : 0 ( 0 : 0)

Sestavy mužstev:

Doudleby:  Gärtner –   Luňáček Josef , Kopsa, Hudousek (83´ Roleček), Krmaš,  Luňáček Patrik (79´Cvaniga),  Chaloupka , Šrámek ( 84´Frau Fabio), Mazura Michal, Kotyza, Flekr (56´Píro)

Dobruška B –  Hazuka – Prostředník ( 41´Krajňák), Antal, Hubáček, Gazdík, Komůrka, Macek, Ludvík, Krivčík, Novák, Pago

Rozhodčí:   Vrána, Nedvídek, Reichl

Poslední zápas podzimní části soutěže na domácím hřišti se odehrál na těžkém terénu a měli jsme obavy, že terén bude spíše vyhovovat lehkonohým hráčů soupeře, kde 9ti hráčům soupeře nebylo ani dvacet let. Od prvního hvizdu rozhodčího jsme byli silnější na míči a bylo to o prvním gólu v soupeřově síti. I když jsme si v prvním poločase vypracovali dostatek šancí, největší Šrámek, který z brankového území překopl branku i síť za ní, tak největší šanci měli hosté. V 19´unikl naší obraně hráč Dobrušky, náš brankář mu zmenšil střelecký úhel a šanci vyrazil. Ve 44´jsme propadli po našem rohovém kopu a po úniku přes celé hřiště hosté zahrávali pokutový kop, který poslali nad branku. Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku, ale bez vyložené šance. V 56´přišel na hřiště slávistický žolík Píro, který v 63´překvapil, do té doby, bezchybného brankáře soutěže a ranou z 25 m otevřel skóre. V 73´ po rohovém kopu z levé strany našel Šrámek u bližší tyče Hudouska, který hlavou zvýšil na 2 : 0. V 79´zápasu se nám povedla nejhezčí akce zápasu, po rychlém protiútoku zasekl míč na polovině soupeře Chaloupka, který křížným pasem našel v PU Píra, který předložil míč před prázdnou branku Kotyzovi, který upravil na 3 : 0. Po další chybě hostujícího gólmana v 85´Hudousek upravil na konečných 4 : 0. Při tomto souboji se dostal do konfliktu s hostujícím brankářem a vykoledoval si ŽK.  Pepa Hudousek má suverénně nejvíc ŽK, ze všech hráčů  na Rychnovsku, ze 14- ti zápasů má už 8 ŽK a rozhodčí mu ji dávají už preventivně.

Naše vítězství je určitě zasloužené, ale hostující tým v prvním poločase neproměnil dvě velice dobré příležitosti ke skórování.  Zápas by měl asi úplně jiný charakter a průběh.