TJ Sokol Deštné  –  TJ Velešov Doudleby nad Orlicí   6 : 1 ( 4 : 0)

Sestavy mužstev:

Deštné:  Sýkora – Macek, Slavíček, Vávra, Vítek, Koza, Tuček, Macháček ( 66´Rýdl), Práza  (78´Brož), Kříž, Hofman ( 60´Kulhavý),

Doudleby:  Gartner –  Mazura Michal, Luňáček Josef , Krmaš,  Šponar ( 66´Cvaniga) ,  Píro,  Brandejs, Hudousek, Reshetov( 84´Kopsa), Šrámek , Chudý

Rozhodčí:  Grossman, Kejř, Pšenička

Zápas 8. kola je výší výsledku k nám nespravedlivý.  V 10´domácí zahrávali rohový kop a po třech prohraných soubojích v našem pokutovém území se domácí dostali do vedení 1 : 0.  V 19´postupoval Brandejs sám na branku domácích  a trefil nohy vyběhnuvšího domácího brankáře. V 25´ jsme z 17metrů  zahrávali PVK a tuto šanci jsme také nevyužili. Trest přišel následovně, centr z pravé strany a tečí našeho záložníka skončil v naší brance 2 : 0.  Ve 30´domácí předvedli pohlednou akci a zvýšili své vedení na 3 : 0.  V 36´jsme se mohli dostat zpátky do zápasu, ale Brandejs svoji hlavičkou z hranice brankového území opět nastřelil nohy domácího brankáře. Na 4 : 0 domácí zvýšili své vedení po našem špatném odkopu uvnitř PÚ. Na začátku druhého poločasu jsme ukázkově poslali do samostatného úniku domácího hráče, který zvýšil na 5 : 0. V 60´ domácí ukončili svoje skóre a zvýšili na 6 : 0. V 66´ nás rozhodčí ušetřil, když měl dostat ČK Chudý. V závěru zápasu jsme nastřelili břevno, tyč domácí branky, ale gól z toho nebyl. V 87´ Pepa Luňáček  vstřelil náš čestný úspěch a upravil na konečných 6 : 1.

Výsledek zápasu je nepříznivý, ale hra z daleka nebyla tak špatná. První poločas měli domácí tři šance a dali čtyři góly. My jsme měli také tři šance, ale nedali jsme žádnou. Po vstřelení páté branky se zápas už pouze dohrával.  Zápas se rozhodoval v obou pokutových územích, kde domácí byli důraznější. Je smutné, že někteří hráči slíbí, že přijdou na zápas, tvrdí, že jsou v Hradci, ale v čase odjezdu už tráví svůj čas v parku.