Áčko -Zápas 6. Kola jsme úspěšně zvládli.

Kostelecká Lhota  –  TJ Velešov Doudleby nad Orlicí  1 : 5 ( 1 : 1)

Sestavy mužstev:

Kostelecká Lhota:  Adamčiak – Jakubec ( 66‘ Faltys Michal), Rešl, Andrle ( 46‘ Jošt), Faltys Daniel, Briessel, Scholze, Svatoš, Štěpán ( 63‘ Filip), Oberreiter( 76‘ Hejčl), Flíger

Doudleby:  Gartner –  Mazura Michal, Luňáček Josef, Krmaš, Mazura Marek,  Šponar (46‘ Luňáček Patrik),  Píro ( 65‘ Brandejs),   Hudousek( 85‘ Cvaniga), Chaloupka( 57‘ Reshetov), Šrámek( 88‘ Fogl) , Chudý

Rozhodčí:  Jindáček, Nedvídek, Plocek

Zápas 6. Kola jsme úspěšně zvládli. Výsledek je k domácím nespravedlivý svým skórem, ale naše vítězství je zcela zasloužené, hlavně za výkon ve druhém poločase. V prvním poločase z našeho výkonu bolely oči, domácí byli častěji na balónu, my jsme si nedokázali ani pořádně přihrát. Přesto po rohu jsme se dostali do vedení, když Chudý otevřel gólový účet utkání 0 : 1. Snad pod dojmem, aby zápas nebyl tak jednoznačný Pepa Luňáček poslal do sólového úniku hráče Jakubce ,  který vyrovnal na 1 : 1. Ve druhém poločase se strhla gólová exploze a naši hráči si vzpomněli, že fotbal se hraje na branky.  V 51´zahrával Hudousek PVK z cca 25m a míč se dostal do branky po chybě domácího brankáře 1 : 2 .  V 65´zabojoval u rohového praporku Luňáček Patrik a  předložil míč před prázdnou branku, kde Šrámek k údivu všech  přítomných zavěsil 1 : 3.

V 70´ předložil kolmici Šrámek našemu střelci Hudouskovi, který se nemýlil 1 : 4. Poslední branku vsítil Brandejs v 75´, kdy uklidil míč do rohu domácí svatyně 1 : 5. V dalším průběhu odmítl hattrick Hudousek, který obešel i domácího brankáře a trefil břevno.

Naše vítězství je zcela zasloužené, jenom všichni doufáme, že nám střelecký prach nezvlhne.